Bratstvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Ko deli admine Taurunum stidi se.....

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Pro^ButcherS^Dera4eK




Broj poruka : 38
Poeni : 58
Datum upisa : 10.04.2012

Ko deli admine  Taurunum stidi se..... Empty
PočaljiNaslov: Ko deli admine Taurunum stidi se.....   Ko deli admine  Taurunum stidi se..... Icon_minitimeUto Apr 10, 2012 1:22 pm

Alo Taurunum covjece cemu mangupiranje i bananje

Ako si dobio admina ne moras se mangupirat pa No 1 sa servera koji ima preko 4 ooo ubistava i ne znam koliko sati igre na serveru da banujes NEMAM CIT bote jedan

Sramota ! Ja da se pitam odmah bih ti skinuo admina !!

Ujedno na ovaj nacin a i zahvaljujuci mojim aktivnostima i rezultatima u prepoznavanju citera, pomaganjem admina, redovnoscu i skillom i svasta neesto jos Very Happy......

Zamolio bih da dobijem admina i evo na ovaj nacin konkurisem za njega

taurunum S T I D I S E i bolje daj tog admina nekom drugom ne napaljenom coveku.....
Nazad na vrh Ići dole
*dUlE dOcToR*




Broj poruka : 53
Poeni : 57
Datum upisa : 01.02.2012
Lokacija : beograd

Ko deli admine  Taurunum stidi se..... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko deli admine Taurunum stidi se.....   Ko deli admine  Taurunum stidi se..... Icon_minitimeUto Apr 10, 2012 3:09 pm

haha sta radi on to ?
Nazad na vrh Ići dole
Pro^ButcherS^Dera4eK




Broj poruka : 38
Poeni : 58
Datum upisa : 10.04.2012

Ko deli admine  Taurunum stidi se..... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko deli admine Taurunum stidi se.....   Ko deli admine  Taurunum stidi se..... Icon_minitimeUto Apr 10, 2012 10:45 pm

pa bot sta radi mangupira se, mene je nasao da banuje, plus nakon toga bana od 1h, cim sam se vratio popio sam jos jedan samo ne znam koji je tada botovski admin je bio u pitanju ali naravno okacio sam demo i dobio unban od Head admina i nadam se da smo sada definitivno zavrsili polemike oko mog citovanja koje naravno ne postoji

Nadam se da me nece vise botovski napaljeni admini maltretirati !!
I da cu moci da igram opusteno kao i sto sam u proteklih mesec dana i prosto mi nije jasno sta bi sinoc !!!!!

Cemu mangupiranja itd......
Nazad na vrh Ići dole
*dUlE dOcToR*




Broj poruka : 53
Poeni : 57
Datum upisa : 01.02.2012
Lokacija : beograd

Ko deli admine  Taurunum stidi se..... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko deli admine Taurunum stidi se.....   Ko deli admine  Taurunum stidi se..... Icon_minitimeSre Apr 11, 2012 4:02 pm

nema frke vise !
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ko deli admine  Taurunum stidi se..... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko deli admine Taurunum stidi se.....   Ko deli admine  Taurunum stidi se..... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ko deli admine Taurunum stidi se.....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» UNBAN Sllim! ... I ADMINE POKAZHI DEMO BOTU !!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bratstvo :: General :: Ban/Unban sekcija-
Skoči na: