Bratstvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 OPET BANOVANA!

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
UnaUna




Broj poruka : 10
Poeni : 14
Datum upisa : 08.04.2012

OPET BANOVANA!  Empty
PočaljiNaslov: OPET BANOVANA!    OPET BANOVANA!  Icon_minitimeSre Apr 11, 2012 2:13 pm

Server - Bratstvo Alfa
Nick - Una
SteamID – STEAM_0:0:1579298276
IP Modema - 178.149.155.47
Admin - ^RimTU Ti TuKi^
Demo - h t t p: / / speedy.sh/Z8ft8/Bratstvo-Demo.dem

Opet banovana, mislim da nema smisla više... Još ću da pomislim da znam da igram. Smile)) Tražim imunitet da ne bi više dolazilo do ovoga i slotić pošto sam postala redovna na serveru. Smile
Hvala, pozz.
Nazad na vrh Ići dole
UnaUna




Broj poruka : 10
Poeni : 14
Datum upisa : 08.04.2012

OPET BANOVANA!  Empty
PočaljiNaslov: Re: OPET BANOVANA!    OPET BANOVANA!  Icon_minitimeSre Apr 11, 2012 2:15 pm

UnaUna ::
h t t p: / / speedy.sh/Z8ft8/Bratstvo-Demo.dem

Za link, da ne objašnjavam, opet ista fora... spoj razmake samo. Wink
Nazad na vrh Ići dole
*dUlE dOcToR*




Broj poruka : 53
Poeni : 57
Datum upisa : 01.02.2012
Lokacija : beograd

OPET BANOVANA!  Empty
PočaljiNaslov: Re: OPET BANOVANA!    OPET BANOVANA!  Icon_minitimeSre Apr 11, 2012 4:03 pm

dobila si unban i nece vise biti problema !
Nazad na vrh Ići dole
UnaUna




Broj poruka : 10
Poeni : 14
Datum upisa : 08.04.2012

OPET BANOVANA!  Empty
PočaljiNaslov: Re: OPET BANOVANA!    OPET BANOVANA!  Icon_minitimeČet Apr 12, 2012 12:08 am

I dalje ne mogu ući na server... ?
Nazad na vrh Ići dole
*dUlE dOcToR*




Broj poruka : 53
Poeni : 57
Datum upisa : 01.02.2012
Lokacija : beograd

OPET BANOVANA!  Empty
PočaljiNaslov: Re: OPET BANOVANA!    OPET BANOVANA!  Icon_minitimeČet Apr 12, 2012 2:53 am

rimtu te je ban svi admini su se slozili da imas wh bilo je dosta prijava za tebe i on je morao da te ban jel si zavela pola servera i upalila wh to nece moci tako da znas !!!
Nazad na vrh Ići dole
UnaUna




Broj poruka : 10
Poeni : 14
Datum upisa : 08.04.2012

OPET BANOVANA!  Empty
PočaljiNaslov: Re: OPET BANOVANA!    OPET BANOVANA!  Icon_minitimeČet Apr 12, 2012 5:14 am

*dUlE dOcToR* ::
rimtu te je ban svi admini su se slozili da imas wh bilo je dosta prijava za tebe i on je morao da te ban jel si zavela pola servera i upalila wh to nece moci tako da znas !!!

Ma mogu do sutra da se slažu svi admini kada nemaju dokaza! Ja sam postavila demo na kome se vidi da nemam WH i to drugi put, pošto ste me i prvi put banovali zbog navodnog WH i opet sam bila čista.
Ako neko prijavi nekog da koristi to sranje, prvo se ode u spec i proverava se igrač. Daj majke ti, da bar igram ok pa i da razumem, ali ako mislite da ja sa onakvim skill-om imam wh, onda nemate veze sa vezom.
Očigledno je da ste admine dali botovima, kojima je najlakše da ljude cimaju, lupajući im dinamički ban, uz obaveznu rečenicu "postavi demo na 4um", pa ako se odkaže wh, onda ima, što u većini slučajeva nije tako.
Što se tiče tog Rimtu Ti Tuki-ja, njegovo prepoznavanje čitera sve govori, pošto me je on banovao a čista sam što ćeš videti ako pogledaš demo koji sam dostavila.
Pogledaj malo prijave na 4umu, i malo oslušni šta se priča na serveru - svaki igrač koji iole malo zna nešto je bio banovan kod vas na serveru, i to po nekoliko puta! Ja sam živi dokaz, a i svedok. Time ćete samo oterati OK igrače sa servera, jer čim uđe neko ko koristi mozak, radar i slušalice, odmah mu cepite ban.
Bravo za Bratstvo! Sve ste pokazali.
Nazad na vrh Ići dole
UnaUna




Broj poruka : 10
Poeni : 14
Datum upisa : 08.04.2012

OPET BANOVANA!  Empty
PočaljiNaslov: Re: OPET BANOVANA!    OPET BANOVANA!  Icon_minitimeČet Apr 12, 2012 5:17 am

*dUlE dOcToR* ::
morao da te ban jel si zavela pola servera

Ahahahahaha nešto gluplje odavno nisam čula. Very Happy
Nisam im ja kriva što se lože čim vide ženski nick....
Nazad na vrh Ići dole
STEROID




Broj poruka : 41
Poeni : 41
Datum upisa : 02.02.2012

OPET BANOVANA!  Empty
PočaljiNaslov: Re: OPET BANOVANA!    OPET BANOVANA!  Icon_minitimeČet Apr 12, 2012 6:02 am

sjajna si treba malo i nesto drugo dati i uciniti da bi igrala mirno na serveru...volimo zene a ti si trenutno jedina aktivna tako da moras se zrtvovati
Nazad na vrh Ići dole
Pro^ButcherS^Dera4eK




Broj poruka : 38
Poeni : 58
Datum upisa : 10.04.2012

OPET BANOVANA!  Empty
PočaljiNaslov: Re: OPET BANOVANA!    OPET BANOVANA!  Icon_minitimeČet Apr 19, 2012 10:33 pm

steroid ti si decko bot nije za tebe admin za tebe su klikeri da se sigras sa njima
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





OPET BANOVANA!  Empty
PočaljiNaslov: Re: OPET BANOVANA!    OPET BANOVANA!  Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
OPET BANOVANA!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» OPET SAM BANOVAN 3X A JUCE SAM DOBIO UNBAN DAO SAM DVA SS I 1 DEMO I OPET CIT IMAM ?????
» BRATSTVO ALFA - Banovana
» E ovo je vec smesno - OPET ban za DZ na 100min
» cNc.Strike SmoreN opet sam banovan
» opet sam banovan Chika Shapke*

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bratstvo :: General :: Ban/Unban sekcija-
Skoči na: