Bratstvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Pa zasto me ban!!!!!!!!!!!!!!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
shipiyu17




Broj poruka : 13
Poeni : 17
Datum upisa : 07.05.2012

Pa zasto me ban!!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Pa zasto me ban!!!!!!!!!!!!!!   Pa zasto me ban!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimePon Maj 07, 2012 8:13 am

Daj bre ovde igram vec skoro mesec dana i niko me nije nikad banovao, izgleda da se neki admin napravio pametan pa da me ban...... Nick je Bata Zivojinovic A id je 11378 STEAM_0:0:783374243
Nazad na vrh Ići dole
Z41M




Broj poruka : 105
Poeni : 111
Datum upisa : 06.04.2012
Godina : 26
Lokacija : NOVI PAZAR

Pa zasto me ban!!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pa zasto me ban!!!!!!!!!!!!!!   Pa zasto me ban!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimePon Maj 07, 2012 10:12 am

A DEMO GDE je.?
Nazad na vrh Ići dole
shipiyu17




Broj poruka : 13
Poeni : 17
Datum upisa : 07.05.2012

Pa zasto me ban!!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Demo   Pa zasto me ban!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimePon Maj 07, 2012 10:42 am

Pa ja neznam taj demo da izbacim,u zivotu me niko nije banovao,imam 39 g. nikad u zivotu nisam ukljucio neki chit niti znam..Gde da nadjem taj demo da ti posaljem!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Z41M




Broj poruka : 105
Poeni : 111
Datum upisa : 06.04.2012
Godina : 26
Lokacija : NOVI PAZAR

Pa zasto me ban!!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pa zasto me ban!!!!!!!!!!!!!!   Pa zasto me ban!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeUto Maj 08, 2012 1:07 am

demo ides u my computer nadjes gde ti je cs instaliran onda idec CSTRIKE onda nadjes gde pise Bratstvo.demo_Demo onda ides na googl u kucas www.2shared i tu upladujes taj demo i onda ovde ostavis link kada skines.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pa zasto me ban!!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pa zasto me ban!!!!!!!!!!!!!!   Pa zasto me ban!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pa zasto me ban!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bratstvo :: General :: Ban/Unban sekcija-
Skoči na: