Bratstvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 ponovo baned mojsije

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
mojsije




Broj poruka : 7
Poeni : 13
Datum upisa : 28.04.2012

ponovo baned mojsije Empty
PočaljiNaslov: ponovo baned mojsije   ponovo baned mojsije Icon_minitimeSub Maj 12, 2012 4:08 am

Sta ovo treba da znaci o5 ban? Ne bi mi bilo krivo da me je admin pre bana proverio nego sam ga kill i puff banana. Prosli put nije admin bio siguran i trazio je demo, dobio je demo i sve je ok, ali sad nit je nesto rekao niti koji djavo samo sam ga kill i ban, tj. nisam siguran dal me je bas on ban jer nije pisalo ime admina ali mislim da je on. Neka jos neki admini pogledaju demo i vide vise da nisam nikakav citer jer ako se izredjaju svi admini onda ovo nije vredno truda. Nikako ne mogu direktno da okacim demo pa sam o5 kao i prosli put preko rapida pa pogledajte.
staem id: STEAM_0:0:1140143463
demo: https://rapidshare.com/files/2517949809/Bratstvo_Demo.zip
Zamolio bi da sto pre dobijem odgovor. Hvala
Nazad na vrh Ići dole
mojsije




Broj poruka : 7
Poeni : 13
Datum upisa : 28.04.2012

ponovo baned mojsije Empty
PočaljiNaslov: Re: ponovo baned mojsije   ponovo baned mojsije Icon_minitimePon Maj 28, 2012 8:49 am

Nadjite bre normalne admine, sta ovo vise znaci? ubijem admina i odma ban, bez provere ili bilo cega. Demo ne dam, dokle vise to izivljavanje, ako vam je krivo sto vas neko ubije nemojte ni da igrate. Brojao sam ovo 6 nepravedan ban, dokle vise bre? Posle kao pravilo nema psovki ovo ono, a sta treba je da kazem 6 bana bzvz i svaki put demo i o5 ista prica. Sinoc me je i onaj lord ban zato sto sam ga ubio 3 runde za redom. Pa sta ocete, da izadjem i da gledam dok pucate na mene? Ako ce da date unban dajte, a ako ne nista. Sad je onaj sto ima ttttttt u nicku, po mojoj proceni i po njegovom govoru ima 10 godina i taj zavodi red na serveru. Popeo se covek na terasu i video sam ga dok se penje i normalno da sam ga sacekao i roknuo ga, a isto tako da sam se ja popeo na terasu dobio bi slay.
Nazad na vrh Ići dole
Janine888




Broj poruka : 10
Poeni : 10
Datum upisa : 27.05.2012

ponovo baned mojsije Empty
PočaljiNaslov: Re: ponovo baned mojsije   ponovo baned mojsije Icon_minitimePon Maj 28, 2012 8:53 am

are you also banned??
Nazad na vrh Ići dole
Z41M




Broj poruka : 105
Poeni : 111
Datum upisa : 06.04.2012
Godina : 26
Lokacija : NOVI PAZAR

ponovo baned mojsije Empty
PočaljiNaslov: Re: ponovo baned mojsije   ponovo baned mojsije Icon_minitimePon Maj 28, 2012 9:40 am

mojsije ovaj demo gore sto si postavio to nije taj demo zato sto sam ja bio tu kad si dobio ban.. ako neces da postavis demo onda cekaj od HEAD admina da vidi dal hoce da te unban.... ja te necu unban bez pravog dema... HVALA.!!!!
Nazad na vrh Ići dole
mojsije




Broj poruka : 7
Poeni : 13
Datum upisa : 28.04.2012

ponovo baned mojsije Empty
PočaljiNaslov: Re: ponovo baned mojsije   ponovo baned mojsije Icon_minitimePon Maj 28, 2012 10:04 am

znam da nije to taj. To je prosli demo, a tebi svaka cast ti si jedan od najkorektnijih admina na serveru, cini mi se da samo ti i posecujes forum. Brate bruka je da svako ko da 700 din bude admin, nije sve u parama. ja se ne secam kad je jos neki admin sem tebe, duleta i gee-a dosao na forum. samo zbog tebe cu postaviti demo. Nemo brate da se ljutis, prso sam nacisto, klinci daju 700 din i izivljavaju se tamo. Svidja mi se server jer se prosto borish da udjes da odigras par mapa jer je skoro non-stop pun, ali ako ovi klinci ovako nastave ne verujem da ce to jos dugo trajati, nadam se da gresim ali....
A i koliko ja znam(bar tako treba da bude) taj admin koji me je ban treba da dodje i ostavi komentar na svoj ban. Ispravi me ako nije tako.

https://rapidshare.com/files/497570794/Bratstvo_Demo.7z
Ewo demo pa pogledaj ima li citeva i da li sam ga video kad se penjao na terasu.
Nazad na vrh Ići dole
mojsije




Broj poruka : 7
Poeni : 13
Datum upisa : 28.04.2012

ponovo baned mojsije Empty
PočaljiNaslov: Re: ponovo baned mojsije   ponovo baned mojsije Icon_minitimePon Maj 28, 2012 10:23 am

ewo ti jos 1 demo. Ovde sam dobio ban perm na orginalnom steamu. Zbog toga i ne igram na njemu nego na v42
https://rapidshare.com/files/1924086170/bratstvo_demo.7z
Ovde sam bio JeRrY
Nazad na vrh Ići dole
Z41M




Broj poruka : 105
Poeni : 111
Datum upisa : 06.04.2012
Godina : 26
Lokacija : NOVI PAZAR

ponovo baned mojsije Empty
PočaljiNaslov: Re: ponovo baned mojsije   ponovo baned mojsije Icon_minitimePon Maj 28, 2012 9:18 pm

DOBIO SI UNBAN............ HVALA ZA DEMO..........
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ponovo baned mojsije Empty
PočaljiNaslov: Re: ponovo baned mojsije   ponovo baned mojsije Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
ponovo baned mojsije
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» baned mojsije
» ovo vise nema smisla "mojsije"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bratstvo :: General :: Ban/Unban sekcija-
Skoči na: