Bratstvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 winG.Dimy - nepravedno banovan.

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
dimyzmaj123




Broj poruka : 4
Poeni : 8
Datum upisa : 24.03.2012

winG.Dimy - nepravedno banovan. Empty
PočaljiNaslov: winG.Dimy - nepravedno banovan.   winG.Dimy - nepravedno banovan. Icon_minitimeUto Jun 05, 2012 3:02 am

Ne znam gde se nalazi ta slika koju trazis za unban ali imam demo kada sam banovan .Reci mi kako da ga uploadujem ,i bice ucinjeno. Banovan sam jer sam ih poceo ubijati kao lud,i zbog toga sam dobio ban. Kada budes video demo,ili kada budete videli demo,videcete koliko je pogresio taj koji me je ban.


# 5 "winG.Dimy" 1619 STEAM_0:0:1898255492 0 00:16 40 0 evo steama

Mozes slobodno da me unban ,i da mi kazes kako da ti posaljem demo. Takodje sam se subscribe na face-u.

Hvala unapred .
Nazad na vrh Ići dole
Z41M




Broj poruka : 105
Poeni : 111
Datum upisa : 06.04.2012
Godina : 26
Lokacija : NOVI PAZAR

winG.Dimy - nepravedno banovan. Empty
PočaljiNaslov: Re: winG.Dimy - nepravedno banovan.   winG.Dimy - nepravedno banovan. Icon_minitimeUto Jun 05, 2012 12:07 pm

eee ovako 2shared.com / udjes u ovaj program ides na ovo "IZABERI DODATAK" onda tu trazis my computer D ILi C gde ti se nalaci CS onda udjes u cs folder ides posle u "cs STRIKE tu ti se nalazi "Bratstvo.demo.Demo." kad to nadjes kliknes na to posle ides na ovo sto pise "UPLOAD IT" kad ti se demo skin onda kopiras onnaj prvi link i postavis ovde... ako ti nesto nebude jasno od ovoga javi mi se na PM.
Nazad na vrh Ići dole
dimyzmaj123




Broj poruka : 4
Poeni : 8
Datum upisa : 24.03.2012

winG.Dimy - nepravedno banovan. Empty
PočaljiNaslov: Hvala !   winG.Dimy - nepravedno banovan. Icon_minitimeUto Jun 05, 2012 10:02 pm

Sve je kristalno jasno.Uradicu to odmah,i postaviti link.

Hvala na brzom odgovoru.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





winG.Dimy - nepravedno banovan. Empty
PočaljiNaslov: Re: winG.Dimy - nepravedno banovan.   winG.Dimy - nepravedno banovan. Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
winG.Dimy - nepravedno banovan.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Banovan sam nepravedno
» Banovan bez razloga!
» CardinalIX; BANOVAN!!!
» Banovan Logging
» zast sam banovan

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bratstvo :: General :: Ban/Unban sekcija-
Skoči na: