Bratstvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 JESTE VI NORMALNI?

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
the phoenix




Broj poruka : 19
Poeni : 27
Datum upisa : 13.06.2012
Godina : 33

JESTE VI NORMALNI? Empty
PočaljiNaslov: JESTE VI NORMALNI?   JESTE VI NORMALNI? Icon_minitimeSre Jun 13, 2012 11:41 pm

SADA SAM DOBIO BAN NA BETI SAMO STO SAM UBIO 2 JA NE ZNAM STA JE OVO NEK MI SE JAVI NEKO OD NORMALNIH ADMINA IGRAM JEBENI CS 7 GODINA I DODJE ZMAJ I BAN ME BOZE ME SACUVAJ DAL IMA NORMALNIH OVDE???????? GLEDAM PRE NEKI DAN ADMIN 1 PSUJE MAJKU IGRACIMA ZAR TO ADMIN TREBA DA RADI ????? HVALA ZA BAN I NA BETI!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Opposing force




Broj poruka : 3
Poeni : 3
Datum upisa : 21.05.2012
Godina : 29
Lokacija : Banja Luka

JESTE VI NORMALNI? Empty
PočaljiNaslov: Re: JESTE VI NORMALNI?   JESTE VI NORMALNI? Icon_minitimePet Jun 15, 2012 8:31 pm

Mislis da nekog zanima sto igras cs 7 godina ? -Ipak ne.
To sto trazis nekog "normalnog" odmah si popljuvao cjelu administraciju, samo zbog toga sto mislis na suprotno od onoga sto kazes.. tj. da nema niko normalan Wink
To sta admin pise igracima, to se sve moze zabiljeziti screenshotom, tj. uslikajte prilozite kao dokaz i naravno dati na uvid hed adminu da on odlicu sta ce da uradi.

I na kraju, ovakve teme idu u offtopic posto nemaju navedeno nista od onoga sto se trazi u BAN/UNBAN selekciji.
Kad to ispunis neko "normalan" ce ti se javiti, a ne neko nenormalan kao ja npr.

Pusaa :**
Nazad na vrh Ići dole
 
JESTE VI NORMALNI?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» OPET BANOVAN BEZ RAZLOGA JESTE VI NORMALNI ???

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bratstvo :: General :: Ban/Unban sekcija-
Skoči na: