Bratstvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Zalba na rad admina!

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
d1abl0




Broj poruka : 3
Poeni : 7
Datum upisa : 18.02.2012

Zalba na rad admina! Empty
PočaljiNaslov: Zalba na rad admina!   Zalba na rad admina! Icon_minitimeSub Feb 18, 2012 5:44 am

Htio bih da se zalim na rad admina:

nick: LORD

zalim se na ovog admina zato sto nije ni usao u Spectators a banovao me jer se na mene zalio neki klasicni bot!
Molim poradite na tome kome dajete admina
Nazad na vrh Ići dole
*dUlE dOcToR*




Broj poruka : 53
Poeni : 57
Datum upisa : 01.02.2012
Lokacija : beograd

Zalba na rad admina! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zalba na rad admina!   Zalba na rad admina! Icon_minitimeSub Feb 25, 2012 9:19 pm

ocemo hvala!!!
Nazad na vrh Ići dole
nemanja2805




Broj poruka : 6
Poeni : 6
Datum upisa : 28.03.2012

Zalba na rad admina! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zalba na rad admina!   Zalba na rad admina! Icon_minitimeSre Mar 28, 2012 10:12 am

Kome ja da se obratim ,zeleo bi da mi neko objasni zasto sam banovan,jel to zato sto sam bio dobar na mapi il ima drugih razloga,zamolio bi head admina da pogleda moj demo nick mi je Nemanja! ,pa nek odluci dal treba da me odbanuje,jel u zivotu nisam koristio bilo kakav cit a server mi se dopada,pa bi da igram ako mi dozvoljavate!hvala
Nazad na vrh Ići dole
*dUlE dOcToR*




Broj poruka : 53
Poeni : 57
Datum upisa : 01.02.2012
Lokacija : beograd

Zalba na rad admina! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zalba na rad admina!   Zalba na rad admina! Icon_minitimeSre Mar 28, 2012 10:53 pm

jel znas koi te je admin ban?
Nazad na vrh Ići dole
nemanja2805




Broj poruka : 6
Poeni : 6
Datum upisa : 28.03.2012

Zalba na rad admina! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zalba na rad admina!   Zalba na rad admina! Icon_minitimeČet Mar 29, 2012 9:00 am

ban me je UMK!i malo pre opet ne znam sta da radim...Sad
Nazad na vrh Ići dole
*dUlE dOcToR*




Broj poruka : 53
Poeni : 57
Datum upisa : 01.02.2012
Lokacija : beograd

Zalba na rad admina! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zalba na rad admina!   Zalba na rad admina! Icon_minitimePet Mar 30, 2012 10:11 pm

daj ss ?
Nazad na vrh Ići dole
isnogood




Broj poruka : 26
Poeni : 26
Datum upisa : 16.04.2012
Godina : 48
Lokacija : Beograd

Zalba na rad admina! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zalba na rad admina!   Zalba na rad admina! Icon_minitimeNed Maj 20, 2012 10:26 am

Zasto neki admini da im ne govorim ime , a to su SVK i tc shit zla ili kako god pre bana neprovere koga banuju jer me stvarno mrzi vise da pisakaram po forumima za unban , dugo igram vas server i mislim da bi stvarno neko trebao da povede racuna zbog zloupotrebe nekih navedenih admin-a . imate moj demo imate steam imate sta hocete samo me pustite da igram . tc shit zla me ban zato sto sam ga video iza zida i sasio mu petokraku na celo hehe , koliko sam provalio admini nesmeju da se ubijaju , to bi mogli da napisete javno... kao i da je young erotika bio admin sa citom ...
Nazad na vrh Ići dole
tRiLLeX




Broj poruka : 1
Poeni : 1
Datum upisa : 27.05.2012

Zalba na rad admina! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zalba na rad admina!   Zalba na rad admina! Icon_minitimeNed Maj 27, 2012 11:53 pm

Ja zelim da se ovom PangraF. na cw admin skine banuje i daje ljudima cenzure a drugi put ce oni opet doci da igraju cw .. Ovaj klinjo nzm odakle je banuje me svaki put . Puno se taj mnogo kurci .Regulisi ovo
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zalba na rad admina! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zalba na rad admina!   Zalba na rad admina! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Zalba na rad admina!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Zalba na Taurunumaaaaaaaaaaaaaaaaaa
» Kontakti admina
»  Kako dobiti admina?
» Kritike na rad admina i servera
» Kritike na rad admina i servera

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bratstvo :: General :: Predlozi, problemi, pitanja, saveti-
Skoči na: