Bratstvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Kritike na rad admina i servera

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Admin
Administrator
Administrator



Broj poruka : 11
Poeni : 30
Datum upisa : 01.02.2012

Kritike na rad admina i servera  Empty
PočaljiNaslov: Kritike na rad admina i servera    Kritike na rad admina i servera  Icon_minitimeSre Feb 01, 2012 11:16 pm

Kao i sve ostale teme na ovom forumu i ova ce imati par pravila!
Da bi vase sugestije bile shvacene na najbolji moguci nacin i, mozda, usvojene od strane Bratstva molimo vas da postujete par vrlo jednostavnih pravila:

1. Ukoliko pisete o necemu, potrudite se da to ima smisla za nas koji cemo da citamo. Ukoliko samo opisete neku situaciju, a ne napisete sta vam je konkretno smetalo postoji dobra sansa da vas ne shvatimo na pravi nacin
2. Bez postova tipa: Je*em ti server i admina kad ovo ono... to nam nece pomoci da indentifikujemo problem i isti resimo u najkracem mogucem vremenu!
3. Dobro razmislite o problemu i pojednostavite ga sto je moguce vise, tako cete osigurati da budete shvaceni na pravi nacin.
4. Trudite se da pisete hladne glave, bez ruznih i nepotrebnih reci, zato sto cete ruznim ponasanjem samo doprineti tome da vase misljenje ne bude uvazeno i da dobijete WARN za isto.
5. Nijedna zalba nece biti razmatrana ukoliko nemate prilozeni SS kao dokaz!

I na kraju: Ova tema je otvorena kako bi Bratstvo bilo sto bolje upuceno o stanju na serverima i otklonilo sve probleme koje, eventualno, postoje i zato vas molimo da sto manje pisete o tome sto je dobro, zato sto nam isto nece pomoci da budemo bolji, i da sto vise pisete o tome sta moze biti bolje.
Nazad na vrh Ići dole
https://bratstvo-cs.serbianforum.info
SamsoN_BG




Broj poruka : 15
Poeni : 15
Datum upisa : 23.05.2012

Kritike na rad admina i servera  Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike na rad admina i servera    Kritike na rad admina i servera  Icon_minitimeSre Maj 23, 2012 3:45 am

Najveci problem jeste veliki broj admina, medju kojima je veliki broj onih koji su neprofesionalni... Prvenstveno mislim na lupanje bana bez prethodnoe provere. Sa tim problemom se treba pozabaviti... igram ko zna koliko vremena, ceo server me zna i nadje se neki "pametni" koji mi da permanent... Kladim se da imam duzeg staza igranja cs-a, nego koliko on ima godina.
Nazad na vrh Ići dole
 
Kritike na rad admina i servera
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Koga treba banovati sa servera
» Kontakti admina
» Zalba na rad admina!
»  Kako dobiti admina?
» Betkox neizivljeni smrad od admina

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bratstvo :: Serveri :: Bratstvo Alfa | kgb-hosting.com-
Skoči na: