Bratstvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 E,vala stvarno vise...

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
malco.




Broj poruka : 28
Poeni : 48
Datum upisa : 07.04.2012

E,vala stvarno vise... Empty
PočaljiNaslov: E,vala stvarno vise...   E,vala stvarno vise... Icon_minitimeČet Apr 12, 2012 7:36 am

Dule rodjace molim te daj unban i vidi ljubi te brat sredi tamo da me ne banuju vise.
Ceo dan igram,popnem se na 2. mesto na ranku,niko me nije banovao i onda dosao tvoj brat Gee i banovao me,jer sam imao skor 30-5,a jednostavno mi dan bio,kao u kartama,nekad te oce,nekad ne.
Nema mi ss-a nigde,a demo cu da okacim ako treba,nick i steam sam vec ostavljao vise puta. Smile
Daj ljudi molim vas da me ne dirate vise,nista ne koristim od sifri svega mi na svetu,da Bog da mi svi najdrazi pocrkali ako lazem!!! Very Happy ETO!
A demo cu okaciti da se uveris,iako je 40mb. :/
Nazad na vrh Ići dole
*dUlE dOcToR*




Broj poruka : 53
Poeni : 57
Datum upisa : 01.02.2012
Lokacija : beograd

E,vala stvarno vise... Empty
PočaljiNaslov: Re: E,vala stvarno vise...   E,vala stvarno vise... Icon_minitimeČet Apr 12, 2012 12:27 pm

daj opet steam id nemogu da trazim, rekao mi je da pogresio broj kad je ban trebao nekog drugog on slucajno tebe ban !
Nazad na vrh Ići dole
malco.




Broj poruka : 28
Poeni : 48
Datum upisa : 07.04.2012

E,vala stvarno vise... Empty
PočaljiNaslov: Re: E,vala stvarno vise...   E,vala stvarno vise... Icon_minitimePet Apr 13, 2012 2:21 am

Izvoli:
STEAM_0:0:410157932 0 00:20 16 0
Hvala ti brate...
Nazad na vrh Ići dole
malco.




Broj poruka : 28
Poeni : 48
Datum upisa : 07.04.2012

E,vala stvarno vise... Empty
PočaljiNaslov: Re: E,vala stvarno vise...   E,vala stvarno vise... Icon_minitimePet Apr 13, 2012 7:26 am

Ajde danas leba ti. Smile))
Nazad na vrh Ići dole
PabloMarko




Broj poruka : 1
Poeni : 1
Datum upisa : 03.02.2012

E,vala stvarno vise... Empty
PočaljiNaslov: Re: E,vala stvarno vise...   E,vala stvarno vise... Icon_minitimePet Apr 13, 2012 8:30 am

unban sam te ! Razz doctor
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





E,vala stvarno vise... Empty
PočaljiNaslov: Re: E,vala stvarno vise...   E,vala stvarno vise... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
E,vala stvarno vise...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ovo vise nema smisla "mojsije"
» Pro^ButhercS^Dera4ek Dokle Vise maltretiranje ?
» svk izvoli demo i ljubi te brat ne smaraj me vise da ti kacim demo snimke kad god se tebi oce...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bratstvo :: General :: Ban/Unban sekcija-
Skoči na: