Bratstvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Pro^ButhercS^Dera4ek Dokle Vise maltretiranje ?

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Pro^ButcherS^Dera4eK




Broj poruka : 38
Poeni : 58
Datum upisa : 10.04.2012

Pro^ButhercS^Dera4ek Dokle Vise maltretiranje ? Empty
PočaljiNaslov: Pro^ButhercS^Dera4ek Dokle Vise maltretiranje ?   Pro^ButhercS^Dera4ek Dokle Vise maltretiranje ? Icon_minitimeUto Apr 17, 2012 5:04 am

Zasto me banujete aman
Nemam cit zasto to radite nemam cit
evo opet cu vam dati demo koji Vam je vise ne maltretirajte me bre, dokle cete se vise izivljavati na meni ?

Zasto to radite
Nazad na vrh Ići dole
UnaUna




Broj poruka : 10
Poeni : 14
Datum upisa : 08.04.2012

Pro^ButhercS^Dera4ek Dokle Vise maltretiranje ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pro^ButhercS^Dera4ek Dokle Vise maltretiranje ?   Pro^ButhercS^Dera4ek Dokle Vise maltretiranje ? Icon_minitimeUto Apr 17, 2012 11:18 am

Pro^ButcherS^Dera4eK ::
Zasto me banujete aman
Nemam cit zasto to radite nemam cit
evo opet cu vam dati demo koji Vam je vise ne maltretirajte me bre, dokle cete se vise izivljavati na meni ?

Zasto to radite

Meni nije jasno što ti uopšte igraš više na ovom botovskom serveru? Vidiš da ne znaju amx komande, a kamoli da prepoznaju čitera. Džaba sve, mene su 3x banovali, ja ostavljala čiste demo-e i opet uđem na server posle unbana i popijem ban. Smile Smešno je postalo više...
Vidiš strukturu ljudi koji igraju tamo i sve ti je jasno... glup-gluplji... Imaš gomilu super servera, pusti ove da uživaju u svojoj gluposti. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Pro^ButcherS^Dera4eK




Broj poruka : 38
Poeni : 58
Datum upisa : 10.04.2012

Pro^ButhercS^Dera4ek Dokle Vise maltretiranje ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pro^ButhercS^Dera4ek Dokle Vise maltretiranje ?   Pro^ButhercS^Dera4ek Dokle Vise maltretiranje ? Icon_minitimeČet Apr 19, 2012 9:43 pm

Slazem se sa tobom,pokusao sam da se borim ali eto na kraju bezim bre od ovakvih nicim ne zasluzenim ponizavanja na serveru od par retardiranih admina

Serever je cool, ali sta vredi kada su glavne baje retardirani klinci
Upropastice server totalno nista ne znaju ko go ku_ac ne znaju bre ni komandu da stave svim igracima na mapi rate 25 000 ali zato znaju da meni sto imam rate 25 000 daju ban jer nije 25 000 nego 250 kako kazu ahhahahah retardi klasicni zao mi je buducih pro igraca koji se pojave na serveru !!!

Dodji na storm publish tamo ces me naci i na najinteresantijem serveru gde sam igrao
PGZ We are the kings == Hrvatski server i totalno je cool tamo igraju ostalih 7 Butchera Razz i za razliku od ovih admina tamo su admini normalni momci i znaju da postuju igrace
Nazad na vrh Ići dole
Pro^ButcherS^Dera4eK




Broj poruka : 38
Poeni : 58
Datum upisa : 10.04.2012

Pro^ButhercS^Dera4ek Dokle Vise maltretiranje ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pro^ButhercS^Dera4ek Dokle Vise maltretiranje ?   Pro^ButhercS^Dera4ek Dokle Vise maltretiranje ? Icon_minitimeČet Apr 19, 2012 10:57 pm

Ne lupaj nemjau postovanja

1. ako nekom kazem da je bot to nije uvreda to je kontekst u zaru borbe
2. ne psujem to garantujem nikada nisam psovao tako da nemoj to da pises to nije istina
3. kako bre koga bre da postujem admine koji se izivljavaju
4. ne znaju brate ni komandu da stave svim igracima na mapi rate 25 000, ali zato znaju da mene sto imam rate 25 000 banuju iz razloga kako kazu imam 250 to da postujem njihovo ne znanje
5. u inferno bota SVK kao ct 20 puta ubijam iz istog steka i svih 20 puta me je slay to da postujem kada su terori mnogo bolji ct mora da se steka ali oni to ne znaju
6. Admini mogu da budu na terasi u inferno mapi vidjao sam ih to da postujem
7. Admini psuju majku igracima na serveru to da postujem
8. Betkoxa zadnji put ubijem iz steka i on me kada krene nova runda udari mi slap od 99 demidza to da postujem
9. Ja ga nakon toga pitam jesi ti decko retard on me banuje to da postujem
10. Najgori admini koje sam sreo u istoriji publisha su se bre nakotili na ovom BRATSTVU za dobrobit buducih igraca to mora de se promeni
11. Doveo sam preko 12 stalnih igraca i kompletan "xtc" klan svi su banovani i niko ne zeli da se vrati na bratstvo radi ne postovanja i maltretiranja od strane admina to da postujem
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pro^ButhercS^Dera4ek Dokle Vise maltretiranje ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pro^ButhercS^Dera4ek Dokle Vise maltretiranje ?   Pro^ButhercS^Dera4ek Dokle Vise maltretiranje ? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pro^ButhercS^Dera4ek Dokle Vise maltretiranje ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» E,vala stvarno vise...
» ovo vise nema smisla "mojsije"
» svk izvoli demo i ljubi te brat ne smaraj me vise da ti kacim demo snimke kad god se tebi oce...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bratstvo :: General :: Ban/Unban sekcija-
Skoči na: