Bratstvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 H E D U bar nesto primi k znanju

Ići dole 
AutorPoruka
Pro^ButcherS^Dera4eK




Broj poruka : 38
Poeni : 58
Datum upisa : 10.04.2012

H E D U bar nesto primi k znanju Empty
PočaljiNaslov: H E D U bar nesto primi k znanju   H E D U bar nesto primi k znanju Icon_minitimeČet Apr 19, 2012 5:38 am

Imas mnogo lose admine klince koje se previse izivljavaju a pojedini i cituju, kako ih bre biras gde ih nalazis, jadni su upropastice ti server

Evo ja sam doveo jedno 1o igraca na server i kompletan "xtc" klan svi prolaze kao ja te ih banuju te ih slapuju te ih gaguju pojma nemaju ne znaju bre ni ko je citer, a red i kulturu da ne pominjem

Sve sto navedem podrazumeva se za pojedine admine

- oni mogu da budu na terasi na infernu
- oni mogu da psuju i pominju majke drugim igracima
- oni mogu da budu na sponu koliko zele
- oni mogu da budu na terasi na nuke mapi
- oni mogu da kikaju bez razloga
- oni mogu da banuju uz ceste situacije admin papak pita "sta je bilo hoces ban" i naravno da ti ban on je admin baja (deca)
- oni nemaju postovanja prema igracima
- oni banuju ljude radi ratea ja sam ziv primer a uvek mi je 25 000 nego ima mnogo pingasa pa server laguje ni to ne znaju
- oni ne znaju nista


Moj ti je savet da povedes malo racuna o adminima iz sledecih razloga:
- Vecina igraca su iz inostranstva vidim po pingu znaci pocetnici jer kad tada ce da ukapiraju da mogu da igraju na serveru iz svoje zemlje sa boljim pingom znaci na tu masu ne racunaj zadrzavanje na bratstvu najvise 2o dana moras da racunas na igrace iz nase zemlje a oni beze radi admina
- Doveo sam minimum 10 igraca iz Kragujevca na server i svi su banovani iz razloga sto vecina admina ne zna nista sem da se izivljava i tera neko kurcenje sta sam ovim hteo da kazem da zahvaljujucim tvojim pojedinim sabanskim adminima gubis potencijalne nove igrace koji bi se zadrzali na serveru ali jednostavno pobegnu radi botovskih admina eto ja pored sebe znam licno jos 1o ljudi koji su pobegli sa bratstva samo radi admina povedi racuna mnogo se mangupiraju i nemaju postovanja ----L O S E po igrace
Nazad na vrh Ići dole
 
H E D U bar nesto primi k znanju
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ban bez razloga admin neki nafuran tako nesto ima nik
» Dule brate preduzmi nesto povodom ovog smrada betkoxa

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bratstvo :: General :: Predlozi, problemi, pitanja, saveti-
Skoči na: