Bratstvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Dule brate preduzmi nesto povodom ovog smrada betkoxa

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
malco.




Broj poruka : 28
Poeni : 48
Datum upisa : 07.04.2012

Dule brate preduzmi nesto povodom ovog smrada betkoxa Empty
PočaljiNaslov: Dule brate preduzmi nesto povodom ovog smrada betkoxa   Dule brate preduzmi nesto povodom ovog smrada betkoxa Icon_minitimeČet Apr 19, 2012 11:27 am

Banuje sve koji mu smetaju,tj. ubiju ga.
Evo za 5 min ti kacim demo da vidis sve,molim te skini demo i pogledaj,premotaj na kraj samo,zadnju rundu i sve ce ti biti jasno...
Ja stvarno ne znam ko njemu dade admina,on se izivljava,svi se redom zale,no...Cekaj demo da okacim.
Nazad na vrh Ići dole
malco.




Broj poruka : 28
Poeni : 48
Datum upisa : 07.04.2012

Dule brate preduzmi nesto povodom ovog smrada betkoxa Empty
PočaljiNaslov: Re: Dule brate preduzmi nesto povodom ovog smrada betkoxa   Dule brate preduzmi nesto povodom ovog smrada betkoxa Icon_minitimeČet Apr 19, 2012 11:58 am

Evo demo:

http://www14.zippyshare.com/v/18874923/file.html

Mozes ceo da odgledas ako te ne mrzi,a na samom kraju ti sve pise za ovog bota napumpanog steroidima.
Nazad na vrh Ići dole
STEROID




Broj poruka : 41
Poeni : 41
Datum upisa : 02.02.2012

Dule brate preduzmi nesto povodom ovog smrada betkoxa Empty
PočaljiNaslov: Re: Dule brate preduzmi nesto povodom ovog smrada betkoxa   Dule brate preduzmi nesto povodom ovog smrada betkoxa Icon_minitimeČet Apr 19, 2012 3:07 pm

smiri se malco lepo ti kazem,,ja banujem one koje imaju citeve,nece ti dule pomoci..moze d ame gleda i prati sta hoce,yalite se samo vi pederasi koji ste citeri i picke.ko se zali ti i deraek dva najveca smrada na serveru.
Nazad na vrh Ići dole
STEROID




Broj poruka : 41
Poeni : 41
Datum upisa : 02.02.2012

Dule brate preduzmi nesto povodom ovog smrada betkoxa Empty
PočaljiNaslov: Re: Dule brate preduzmi nesto povodom ovog smrada betkoxa   Dule brate preduzmi nesto povodom ovog smrada betkoxa Icon_minitimeČet Apr 19, 2012 3:27 pm

i kako vi hrabri samo mene nadjete da se ja izivljavam...cutis kad drugi admini kickuju slay i ostalo pises na admin say skloni ih sa spona reci im odgovara ti to..pa na najaceg si udario,kad tebe neko usere nesto i kaze ti,ili banuje zbog moguceg cita ti poludis.ee pa nemoj tako.ja ti opet kazem.sto se tice vecerasnjeg bana 4 admina su bila na serveru i nece da te niko banuje a pisu kucaju jer se boje da im se skine admin ja sma to ucinio bez ikavig staha od posledice i bilo cega.boli me kurac iskreno.mozes biti ko god hoces puca mi kurac razumes.nisma te psovao,,mnogi ljudi pogrese u vezi ove igrice pa niko tako se ne ponasa ko ti.ti ces d alomis ruke nekome.aj molim te kad mi vec lomis ruke polomi i noge da posle ne mogu da te isutiram u glavu.500 min bi prosao bi ban i mogao bi da mi akzes na serveru sta hoces ili da dokazes da nemas i dobio bi imunitet ja bih se zalozio za to.ovako vise neces igrati i to je to.
Nazad na vrh Ići dole
Pro^ButcherS^Dera4eK




Broj poruka : 38
Poeni : 58
Datum upisa : 10.04.2012

Dule brate preduzmi nesto povodom ovog smrada betkoxa Empty
PočaljiNaslov: Re: Dule brate preduzmi nesto povodom ovog smrada betkoxa   Dule brate preduzmi nesto povodom ovog smrada betkoxa Icon_minitimeČet Apr 19, 2012 9:27 pm

Ne nalazimote mi nego to jeste istina izivljavas se i zalosno je to sto radis

Betkox je najgori od najgorih i meni isto to radi ubijem ga iz steka on me slay, ubijem ga iz steka on me slapuje sa 99 demidza , ubijem ga na serveru on me banuje, igra mu se neka mapa stavi tu mapu da se igra 5o rundi i smara ljude, psuje majku igracima i nema postovanja, imam bolji skor od njega on banuje , bilo sta da kazes on banuje on je decko retard i da si H E D U imalo pametan skinuo bi admina i njemu i minimum jos dvojici admina

Ja za sada znam jedno 12 igraca iz Kragujevca koje sam doveo na server da se druzimo ali svi smo pobegli glavom bez obzira radi retardiranog i napaljenog i ne izivljenog bota i debila od admina

BETKOX serem ti se u usta seljacino
Jado jadni !!
Nazad na vrh Ići dole
Pro^ButcherS^Dera4eK




Broj poruka : 38
Poeni : 58
Datum upisa : 10.04.2012

Dule brate preduzmi nesto povodom ovog smrada betkoxa Empty
PočaljiNaslov: Re: Dule brate preduzmi nesto povodom ovog smrada betkoxa   Dule brate preduzmi nesto povodom ovog smrada betkoxa Icon_minitimeČet Apr 19, 2012 9:28 pm

E da prilozicu kada dodjem kuci i ja demo na kome se vidi maltretiranje od strane betkox-a jade jadnoga
Nazad na vrh Ići dole
malco.




Broj poruka : 28
Poeni : 48
Datum upisa : 07.04.2012

Dule brate preduzmi nesto povodom ovog smrada betkoxa Empty
PočaljiNaslov: Re: Dule brate preduzmi nesto povodom ovog smrada betkoxa   Dule brate preduzmi nesto povodom ovog smrada betkoxa Icon_minitimePet Apr 20, 2012 1:39 am

Steroide bratski,demo sve kaze.Opusti se.
Nazad na vrh Ići dole
STEROID




Broj poruka : 41
Poeni : 41
Datum upisa : 02.02.2012

Dule brate preduzmi nesto povodom ovog smrada betkoxa Empty
PočaljiNaslov: Re: Dule brate preduzmi nesto povodom ovog smrada betkoxa   Dule brate preduzmi nesto povodom ovog smrada betkoxa Icon_minitimePet Apr 20, 2012 2:41 am

ok je demo ti nisi ok...zbog bana ti se glupiras,nema potrebe za tim.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dule brate preduzmi nesto povodom ovog smrada betkoxa Empty
PočaljiNaslov: Re: Dule brate preduzmi nesto povodom ovog smrada betkoxa   Dule brate preduzmi nesto povodom ovog smrada betkoxa Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Dule brate preduzmi nesto povodom ovog smrada betkoxa
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» H E D U bar nesto primi k znanju
» Ban bez razloga admin neki nafuran tako nesto ima nik

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bratstvo :: General :: Ban/Unban sekcija-
Skoči na: